top of page
Insurtech button on virtual screen. New

 

Kesk- ja Ida-Euroopa üks juhtivaimaid kindlustusmaaklereid siseneb Baltikumi turule

Prudentia nõustas Läti juhtiva kindlustusmaakleri müüki le, mis on omakorda üks suurimaid kindlustusmaakleri teenuse pakkujaid Kesk- ja Ida-Euroopa riikides.

 

R&D Kindlustusmaakler asutati 2017. aastal. Hetkel töötab seal 67 inimest ning hallatakse 21 miljoni euro väärtuses klientide kindlustusmakseid. Pidev areng ja digitaliseerimine on teinud Lätis oma valdkonna liidri. omandasenamusosaluse, kuid R&D Groupi juhtkond jääb ettevõttega seotuks ka peale tehingut ning üheskoos keskendutakse kontserni ettevõtete edasisele arendamisele, et kindlustada R&D juhtpositsioon turul.

 

Lätist saab RENOMIA jaoks kaheksas Euroopa riik, kus RENOMIA on esindatud. Alates 2019. aastast on RENOMIA vähemusosanikuks üks maailma suurimaid kindlustusmaaklereid, peakontoriga USAs. Tänu sellele saavad kliendid kasu ka teadmistest ja kontaktidest valdkonnas.

 

Dainis Maldutis, R&D Kindlustusmaakler kaasasutaja: “Usume, et kogenenud ja tugeva partneri kaasamine on meie klientidele kasulik. Me plaanime kiirendada teenuste edasist arengut nii ettevõtete kindlustuses kui ka e-kaubanduse valdkonnas. RENOMIA abiga saame pakutavaid teenuseid digitaliseerida. Protsesside automatiseerimine on vajalik, et maaklerid saaksid enam keskenduda iga kliendi jaoks personaalsete lahenduste leidmisele.”

 

Pavel Nepala, RENOMIA juhtivpartner: “Oleme põnevil sõlmitud lepingu üle R&Dga, mis võimaldab meil koos arendada teenuseid Balti riikide klientidele. Meil on R&D meeskonnaga ühised väärtused ja visioon. Hindame R&D modernset lähenemist, progressiivset mõtteviisi ning kogemusi e-kaubanduse ja ettevõttete kindlustuses.”

 

Kārlis Znotiņš, Prudentia Riia asedirektor: “R&D Kindlustusmaakler on suurepärane näide, kuidas targad ärilised otsused ja digitaliseerimine on endaga kaasa toonud ettevõtte kiire kasvu. Oleme uhked, et oleme saanud olla osalised R&D Kindlustusmaakleri teekonnas aidates leida strateegilise investori ning läbi selle kindlustada ettevõtte edasised kasvuvõimalused.“

 

 

Ivars Pinkulis, Prudentia Riia partner: “Tehingu tulemusena jõudis R&D Kindlustusmaakler oma arengu järgmisesse etappi.

 

Strateegilise investori RENOMIA kaasamine on R&D Kindlustusmaakleri jaoks vajalik samm, et tagada oma klientidele paremaid teenuseid läbi digitaliseerimise, rahvusvahelise haarde ja erialase oskusteabe.”

Ivars Pinkulis.jpg
bottom of page