top of page
25-BalticPictures-_T6A4920.jpg

Liitu prudentia finantsspetsialistidega

Prudentia suurimaks väärtuseks on pikaajalise kogemusega ja laia kontaktivõrgustikuga M&A meeskond. Saa osaks ühest suurimast ning kiiremini kasvavast finantsnõustamisteenuseid pakkuvast ettevõttest Balti riikides.

Vabad töökohad finantsvaldkonnas

Prudentia on Baltikumi juhtiv finantsnõustamisteenuseid pakkuv ettevõte, asukohtadega Tallinnas ja Riias. Oleme ambitsioonikad ja kiiresti kasvavad ning seetõttu ootame pidevalt oma meeskonnaga liituma uusi spetsialiste.

Praktika finantsvaldkonnas

Alusta oma karjääri targalt läbides praktika Prudentias! Andekad ja ambitsioonikad tudengid on meie meeskonda alati oodatud. Praktikandid töötavad külg külje kõrval juba kogenud kolleegidega väljakutseid pakkuvas ning sõbralikus töökeskkonnas. Paindlik töökorraldus võimaldab ühildada tööl käimise õpingutega. 

Kandideerimine

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri prudentia@prudentia.ee

Vestlusele kutsutakse ainult valitud kandidaadid.

 

Saates Prudentiale oma avalduse, annate nõusoleku AS Prudentiale ja/või Prudentia Advisory OÜle kandideerimisdokumentides sisalduvate isikuandmete töötlemiseks värbamise eesmärgil. Juhul kui teil on küsimusi isikuandmete töötlemise kohta, võtke meiega ühendust prudentia@prudentia.ee.

Töökohad finantsvaldkonnas
bottom of page