top of page
BISS.jpg

Läti juhtiv parkimissüsteemide arendaja SIA "BISS" vahetab omanikku

Läti infotehnoloogiasektoris on toimunud tehing, mille raames laiendas oma tegevust elektrivõrkude ja hoonehaldussüsteemide insenerilahenduste ettevõte SIA “Echoo Group”, omandades enamusosaluse Läti automaatikasüsteemide tootmisettevõttes SIA “BISS”.

Tehingu tulemusena täiendab SIA "Echoo Group" edukalt ekspertteadmisi hooneautomaatika ja insenerisüsteemide vallas tänu SIA "BISS" pikaajalisele kogemusele automaatikasüsteemide arendamise ja tootmise alal, pakkudes seeläbi uuenduslikke lahendusi kasvavale nõudlusele kaasaegsete ruumide, turvalisema ja mugavama igapäevaelu järele.

"Laienemine on osa Echoo Groupi kasvustrateegiast ja ambitsioonist saada juhtivaks hoonete ja linnade automaatikasüsteemide tootjaks Baltikumis. Meie pikaajaliste plaanide hulka kuuluvad tegevuse laiendamine uutesse valdkondadesse, sealhulgas targa linna taristu, parkimishalduse ja muude andmetöötluslahenduste näol. Pärast ettevõtte omandamist viiakse ellu plaan selle integreerimiseks ja uute toodete turule toomiseks," märgivad Echoo Groupi omanikud Gļebs Kiseļovs ja Annija Eizenarma.

SIA "BISS" asutaja Izrails Blūmenaus: "Tänu Prudentia kaasatud investorile jätkab minu asutatud ja aastaid hellitatud ettevõte uue omanikuga edasi arenemist ja kasvamist. Samal ajal saan vabaneda haldusasjadest ja keskenduda kaasaegsete tehniliste lahenduste väljatöötamisele."​

 

Firmast

SIA "BISS" on enam kui 25-aastase kogemusega turuliider, mis on laiemale avalikkusele tuntud FidPark ja dAccess kaubamärkide all, pakkudes teenuseid parkimishaldussüsteemides, läbipääsusüsteemides ja maksesüsteemides vastavalt Läti määrusele (Cabinet Regulation) nr 96. Samuti videovalvelahenduste projekteerimisel, paigaldamisel ja hooldamisel. SIA "BISS" klientideks on ettevõtted nagu Riia rahvusvaheline lennujaam, Latvenergo, Gaso, Rīgas Satiksme, RIMI olümpiakeskus, Europark, Cityparks ning teised Läti era- ja riigiettevõtted.

​​

Ostja kohta

Enam kui 150 lõpetatud projektiga Euroopas on Echoo Group juhtiv insenervõrkude projekteerija ja ehitaja, pakkudes laia teenuste valikut. Echoo Group töötab välja lahendusi insenervõrkudele, nutikodudele ja hoonehaldussüsteemidele erinevat tüüpi hoonetele. 2021. aastal on SIA "Echoo Group" näidanud enam kui 50% aastast kasvu nii käibe, teostatud projektide kui ka töötajate arvu poolest.

Ēriks Melbārdis

Prudentia eesmärk oli kaasata investor, kes väärtustaks SIA "BISS" poolt välja töötatud kogemusi ja tooteid.

 

Kahe äri ühendamine avab võimalused uute ja ambitsioonikate eesmärkide saavutamiseks nii kodu- kui ka eksporditurgudel.

bottom of page