top of page

Prudentia Riia meeskonnaga liitus Agris Grīnbergs

1. novembril 2021 liitus Prudentia meeskonnaga assotsieerunud partnerina Agris Grīnbergs. Agris hakkab peamiselt tegelema suuremahuliste M&A projektide juhtimisega Baltikumis ning Prudentia positsiooni tugevdamisega erakapitali halduse valdkonnas.


“Meil on hea meel näha meie meeskonnaga liitumas nii kõrgetasemelist professionaali, kellel on pikaaegne kogemus ettevõtte finantseerimise ja erakapitali juhtimise valdkondades. Usume, et Agrise lisandumisega muutub meie meeskond tugevamaks ja kogemuste poolest mitmekesisemaks, mida hindavad kindlasti ka meie kliendid,“ rõhutas Prudentia juhatuse esimees Kārlis Krastiņš.


„Mul on väga hea meel võtta vastu see uus väljakutse professionaalsel tasandil ning liituda Baltikumi ühe suurima finantsnõustamisteenuseid pakkuva ettevõtte meeskonnaga. Minu peamiseks ülesandeks ja ambitsiooniks on aidata Prudentia klientidel saavutada kõrgemaid eesmärke nii Baltikumis kui ka globaalselt ning arendada välja erakapitalihalduse teenus Prudentias,“ ütles Agris Grīnbergs.


Enne Prudentiaga liitumist töötas Agris üle kümne aasta ABLV Bank AS-is ja selle sidusettevõtetes, millest kolm aastat ta juhtis ärikliendi osakonda ja kaheksa aastat tegeles erakapitali haldusega sellistes ettevõtetes nagu ABLV Private Equity Management SIA ja AmberStone Group AS. Agris on kuulunud üle 20 ettevõtte juhatusse, muuhulgas Depo DIY SIA ning Tirdzniecības Nams “Kurši” SIA. Lisaks on ta olnud aktsionäride esindaja sellistes ettevõtetes nagu Grindeks AS, Orto Klīnika SIA jt. Agris on omandanud ärijuhtimise magistrikraadi (MBA) Riia Ärikoolist ning ärijuhtimise bakalaureusekraadi (BBA) spetsialiseerumisega rahandusele Lääne-Michigani Ülikoolist.

Comments


bottom of page