top of page

Kārlis Krastiņš

Juhtivpartner, juhatuse esimees

TEL.: +371 67212324

MOB:  +371 29218183

karlis.krastins@prudentia.lv

Kārlis Krastiņš on Prudentia juhtivpartner ja juhatuse esimees. Enne Prudentiaga ühinemist 2002. aastal oli ta kommertspanga „Baltikums” (nüüdne Blue Orange Bank) asutaja ja president. Varem töötas ta juhtivatel kohtadel erinevates Baltikumi pankades. Kārlis oli „Riga Stock Exchange’i” (nüüdne Nasdaq Riga) järelevalvekomisjoni liige aastatel 1997–2002.

Kārlis Krastiņš on olnud nõustajaks mitmetele suurimatele ettevõtetele Lätis ja Baltikumis. Rahvusliku lennufirma airBalticu keerukas ja pikaajaline (2011–2015) ümberstruktureerimis-, stabiliseerimis- ja arendamisprotsess viidi läbi just Kārlis Krastiņši juhtimisel. Prudentia sai Läti valitsuselt, airBalticu põhiliselt osanikult, nõustamistellimuse ettevõtte probleemide lahendamiseks, erainvestorite ning 269 miljonit eurot hõlmava rahastuse leidmiseks.

Lisaks on Kārlis juhtinud edukat investorite kaasamise protsessi Läti suurima piimatööstuse JCS „Rīgas piena kombināts” juures ning olnud ostja poolne nõustaja ettevõttele JSC „Valmieras piens”, Läti juhtiva piimatööstuse omandamisel. Hiljem oli Kārlis konsultant ettevõtete AS „Rīgas Piena kombināts ” ja AS „Valmieras Piens” ühinemisel, kus pärast ühinemist loodi uus kaubamärk „Food Union”, mis on Balti riikide üks suurimaid piimatööstusettevõtteid.

 

 

 

  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page