top of page

Illar Kaasik

Juhtivpartner, juhatuse liige

Tallinn, Eesti

MOB: +372 5051753

illar.kaasik@prudentia.ee

Illar Kaasik on Prudentias juhtivpartner ning ta oli üks Investment Agency (Prudentia eelkäija) asutajaid. Enne Investment Agency asutamist oli Illar pangandussektoris (1991-2001) töötades erinevatel juhtivatel positsioonidel Virumaa Kommertspangas, Eesti Maapangas ja Ühisliisingus.

Ajavahemikul 2001-2020 on Illar olnud juhtivaks nõustajaks mitmete M&A tehingute juures. Mõned näited: kolmele eri äriühingule kuulunud 25 000 m2 suuruse ärikinnisvara portfelli müük, metalli ja masinaehitusega tegeleva ettevõtte Remeksi Keskus (tänane Axis Tech Estonia AS) enamusosaluse müük, Eesti suurima juurviljatootja Laheotsa Talu müük, plastpakendite tootja Polyform müük ning restruktureerimiskava koostamine Jõhvi Piimale ja ettevõtte müük hiljem strateegilisele investorile.

Illar Kaasik on olnud nõukogu liige mitmetes ettevõtetes, muuhulgas AS Eesti Põlevkivi, OÜ Rail Baltic Estonia ja AS Viimsi Vesi. Samuti on Illar osalenud mitmete omavalitsuste arengu- ja eelarvekomisjonide töös. Omades seeläbi teadmisi omavalitsuste arengukavade ja eelarve protsesside ülesehitusest.

 

 

 

  • LinkedIn Social Icon
bottom of page