top of page

Agris Grīnbergs

Assotsieerunud partner

TEL.: +371 67212324

MOB:  +3712 9218700

agris.grinbergs@prudentia.lv

Agris Grīnbergs liitus Prudentia meeskonnaga 2021. aastal. Varasemalt on ta olnud AmberStone Group AS asutaja ja juht, ABLV Private Equity Management SIA asutaja ja juht, ärilaenude eest vastutav isik ABLV Bank AS-is ning investeerimisjuht ettevõttes Baltics Small Equity Fund, LLC.

Oma karjääri jooksul on Agris juhtinud mitmeid märkimisväärseid finantseerimis-, ettevõtete ostu-müügi ning investeerimistehinguid. 2010. aastal aitas Agris finantseerida Orto Klīnika SIA uue meditsiinikliiniku arendust, mis on nüüdseks Baltikumi juhtiv ortopeedia, lülisambakirurgia ja reumatoloogia keskus. 2012. aastal aitas Agris finantseerida Läti juhtiva DIY toodete jaemüügiketi Depo DIY SIA MBO-d, mille käigus juhtkond omandas ettevõttes kontrollpaki. 2020. aastal juhtis Agris Läti konglomeraadi Augstceltne SIA kapitali suurendamist.

AmberStone Group AS tegevjuhina on Agris alates 2013. aastast teinud üle 20 investeerimistehingu põllumajanduse, alternatiivenergia, hotellinduse, puidu töötlemise, laevanduse ja alternatiivse rahastamise valdkondades. AmberStone Group AS investeeritud kapital oli 35 miljonit eurot, konsolideeritud bilanss 54 miljonit eurot ning tütar- ja sidusettevõtted olid koostanud investeerimisplaane üle 65 miljoni euro väärtuses.

 

 

 

  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page